KONST / Litografier / Färglitografi 16157050
nr 1615 7050
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
Signerad, numrerad 90/250. Färglitografi, bildmått: 33x25cm, yttermått inklusive ram: 49x39cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:10:07
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
22 apr
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer